BISELADO BX obklad Grey Mist 10x20 (bal=1m2) 17305
Kód: 17305Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
765 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Duck Egg 10x20 (bal=1m2) 17306
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
594 Kč bez DPH
719 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Azul Marino 10x20 (bal=1m2) 19326
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Negro 10x20 (bal=1m2) 14034
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
765 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Verde 10x20 (bal=1m2) 14465
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
594 Kč bez DPH
719 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
765 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Crema 10x20 (bal=1m2) 14463
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
594 Kč bez DPH
719 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 295 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Azul Cobalto 10x20 (bal=1m2) 16934
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 006 Kč bez DPH
1 217 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Teal 10x20 (bal=1m2) 19002
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Azul Turquesa 10x20 (bal=1m2) 18664
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Chocolate 10x20 (bal=1m2) 16781
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 295 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Rojo 10x20 (bal=1m2) 14039
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 006 Kč bez DPH
1 217 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Marengo 10x20 (bal=1m2) 19003
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
695 Kč
–6 %
BISELADO obklad BX HUESO 10x20 (1bal=1m2) 14041
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
540 Kč bez DPH
653 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Naranja 10x20 (bal=1m2) 14464
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Pistacho 10x20 (bal=1m2) 18355
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 295 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Burdeos 10x20 (bal=1m2) 17584
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 006 Kč bez DPH
1 217 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
765 Kč
–6 %
BISELADO BX obklad Gris 10x20 (bal=1m2) 14466
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
594 Kč bez DPH
719 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLAD UNICOLOR BISELADO 10X20 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.71 kg |
| EAN: | 8429919043496 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 8mm |
| Série: | UNICOLOR Biselado |
| Rozměr: | 10x20 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.71kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 50 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.