Dlažba Del Conca Trevi HTE201 60x60 Rett. (tl.20mm) (S9TE01R)
Kód: 236951Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Trevi HTE je venkovní dlažba 20 mm v béžovém odstínu. Čtvercová dlaždice o rozměru 60 x 60 cm disponuje hrubým povrchem s imitací kamene. Tento mrazuvzdorný slinutý materiál splňuje vysoké požadavky na protiskluznost pro exteriérové plochy. Produkt je určen pro pokládku na terasy nebo k bazénům.
Specifikace:
- Rozměr: 60 x 60 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Béžová
- Protiskluz: R11, A+B+C
- Rektifikace: Ano
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 43.06 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Del Conca Trevi HTE |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Garáž, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | S9TE01R |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.