UNICOLOR 15 obklad Verde Alga brillo 15x15 (1m2) 469
Kód: 469Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 295 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Cobalto mate 20x20 (1m2) R64
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 006 Kč bez DPH
1 217 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Lila brillo 15x15 (1bal=1m2) 461
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
795 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Cameo mate 20x20 (1m2) 952
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
617 Kč bez DPH
747 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Naranja brillo 20x20 (1m2) F51
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
795 Kč
–6 %
UNICOLOR obklad Verde Pistacho 15x15 (1m2) 16555
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
617 Kč bez DPH
747 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Noche Brillo 15x15 (1m2) P99
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil mate 20x20 (1m2) J25
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 295 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo burdeos brillo 15x15 (1m2) 799
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 006 Kč bez DPH
1 217 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Lila mate 15x15 (1m2) 186
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Alga Mate 15x15 (1m2) J52
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Pistacho brillo 20x20 (1m2) F49
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Marino Brillo 15x15 (1m2) A60UNI
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
695 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Blanco Mate 15x15 (1m2) 213
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
540 Kč bez DPH
653 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo mate 20x20 (1m2) R33
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 295 Kč
–6 %
UNICOLOR obklad Rojo 20x20 (1m2) 16456
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 006 Kč bez DPH
1 217 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Oliva mate 15x15 (1m2) J57
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
Detailní popis produktu
Série UNICOLOR se dodává v rozměru 15x15 a 20x20. Je na výběr z nepřeberného množství barev v lesklém i matném provedení. Další lahůdkou je takzvaná PRECUT dlaždice v rozměru 20x20, která je prozeřaná na kostičky, proužky o různých velikostech. Díky této možnosti jsou Vaše projekty bez hranic a lze kombinovat a vymyslet nádherný prostor dle fantazie.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLAD UNICOLOR 15X15 / 20X20 MAT / LESK |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 10.6 kg |
| EAN: | 8429919002585 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 6mm |
| Série: | UNICOLOR |
| Rozměr: | 15x15 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 10.6kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 44 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.