UNICOLOR 20 obklad Rosa Palo brillo 20x20 (1m2) F55
Kód: F55Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Marino Brillo 15x15 (1m2) A60UNI
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Verde Botella brillo 15x15 (1m2) 798
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Gris 221brillo 20x20 (1m2) 221-C57
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Gris 221 Brillo 15x15 (1m2) 221-130
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR obklad Rosa Palo 15x15 (1m2) 16556
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rosa brillo 20x20 (1m2) 866
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR obklad Coral 15x15 (1m2) 16557
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Mate 15x15 (1m2) R67
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo Limon brillo 20x20 (1m2) R23
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Carmin Brillo 15x15 (1m2) 455
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
795 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Bahama Mate 15x15 (1m2) 495UNI
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
617 Kč bez DPH
747 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Mar brillo 20x20 (1m2) 865
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Salmon brillo 20x20 (1m2) 867
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul brillo 15x15 (1m2) 123
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Lila brillo 20x20 (1m2) 750
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Marino brillo 20x20 (1m2) Q88
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
Detailní popis produktu
Série UNICOLOR se dodává v rozměru 15x15 a 20x20. Je na výběr z nepřeberného množství barev v lesklém i matném provedení. Další lahůdkou je takzvaná PRECUT dlaždice v rozměru 20x20, která je prozeřaná na kostičky, proužky o různých velikostech. Díky této možnosti jsou Vaše projekty bez hranic a lze kombinovat a vymyslet nádherný prostor dle fantazie.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLAD UNICOLOR 15X15 / 20X20 MAT / LESK |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 8429919010290 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 6mm |
| Série: | UNICOLOR |
| Rozměr: | 20x20 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.