UNICOLOR 20 obklad Verde Botella brillo 20x20 (1m2) 840
Kód: 840Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Carmin Brillo 15x15 (1m2) 455
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
695 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Blanco mate 20x20 (1m2) 652UNI
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
540 Kč bez DPH
653 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Lila brillo 20x20 (1m2) 750
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Noche Brillo 15x15 (1m2) P99
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Oliva mate 15x15 (1m2) J57
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Naranja brillo 20x20 (1m2) F51
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
745 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Gris 221brillo 20x20 (1m2) 221-C57
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
579 Kč bez DPH
700 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Amarillo brillo 20x20 (1m2) 973
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Coral brillo 20x20 (1m2) F52
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Rosa Palo brillo 20x20 (1m2) F55
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul noche brillo 20x20 (1m2) R24
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
795 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Bahama mate 20x20 (1m2) 121
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
617 Kč bez DPH
747 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil mate 20x20 (1m2) J25
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
695 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Blanco Mate 15x15 (1m2) 213
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
540 Kč bez DPH
653 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
795 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Cameo Mate 15x15 (1m2) 477
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
617 Kč bez DPH
747 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Wengue mate 20x20 (1m2) J27
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
Detailní popis produktu
Série UNICOLOR se dodává v rozměru 15x15 a 20x20. Je na výběr z nepřeberného množství barev v lesklém i matném provedení. Další lahůdkou je takzvaná PRECUT dlaždice v rozměru 20x20, která je prozeřaná na kostičky, proužky o různých velikostech. Díky této možnosti jsou Vaše projekty bez hranic a lze kombinovat a vymyslet nádherný prostor dle fantazie.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLAD UNICOLOR 15X15 / 20X20 MAT / LESK |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 13 kg |
| EAN: | 8429919008464 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 6mm |
| Série: | UNICOLOR |
| Rozměr: | 20x20 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 13.0kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.