UNICOLOR obklad Rosa Palo 20x20 (1m2) 12851
Kód: 12851Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Noche Brillo 15x15 (1m2) P99
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul Turquesa brillo 20x20 (1m2) R76
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Musgo mate 15x15 (1m2) J53
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Marfil mate 20x20 (1m2) J25
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR obklad Coral 20x20 (1m2) 12853
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 295 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Rojo brillo 15x15 (1m2) Q90
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 006 Kč bez DPH
1 217 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Alga mate 20x20 (1m2) J26
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Naranja brillo 20x20 (1m2) F51
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Naranja mate 20x20 (1m2) R73
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
795 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Azul mate 20x20 (1m2) R62
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
617 Kč bez DPH
747 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Azul Cobalto Brillo 15x15 (1m2) 691
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Naranja mate 15x15 (1m2) R72
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
895 Kč
–6 %
UNICOLOR 15 obklad Amarillo Mate 15x15 (1m2) R67
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
695 Kč bez DPH
841 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Verde Botella brillo 20x20 (1m2) 840
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
845 Kč
–6 %
UNICOLOR obklad Salmon 15x15 (1m2) 16554
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
656 Kč bez DPH
794 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
945 Kč
–6 %
UNICOLOR 20 obklad Lila brillo 20x20 (1m2) 750
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
734 Kč bez DPH
888 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLAD UNICOLOR 15X15 / 20X20 MAT / LESK |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.01 kg |
| EAN: | 8429919023641 |
| Barva: | Mat |
| Tloušťka: | 6mm |
| Série: | UNICOLOR |
| Rozměr: | 20x20 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.01kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.