VERMONT obklad Maple Brown 10x20 (1bal=1m2) 18917
Kód: 18917Související produkty
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
865 Kč
–6 %
VERMONT obklad Tea Green 10x20 (1bal=1m2) 18914
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
672 Kč bez DPH
813 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
995 Kč
–6 %
VERMONT obklad Smoke Slate Grey 10x20 (1bal=1m2) 18920
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
773 Kč bez DPH
935 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
865 Kč
–6 %
VERMONT obklad Jasmine Cream 10x20 (1bal=1m2) 18915
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
672 Kč bez DPH
813 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
865 Kč
–6 %
VERMONT obklad Woodland Grey 10x20 (1bal=1m2) 18918
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
672 Kč bez DPH
813 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
245 Kč
–6 %
VERMONT obklad Tea Green Quartelo 1,5X30 20237
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
190 Kč bez DPH
230 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 395 Kč
–6 %
VERMONT obklad Liquorice Black 10x30 (1bal=1,2m2) 19113
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 083 Kč bez DPH
1 311 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 095 Kč
–6 %
VERMONT obklad Jasmine Cream 10x30 (1bal=1,2m2) 19108
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
850 Kč bez DPH
1 029 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
865 Kč
–6 %
VERMONT obklad Dawn Grey 10x20 (1bal=1m2) 18916
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
672 Kč bez DPH
813 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 095 Kč
–6 %
VERMONT obklad Maple Brown 10x30 (1bal=1,2m2) 19111_F
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
850 Kč bez DPH
1 029 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
245 Kč
–6 %
VERMONT obklad Jasmine Cream Quartelo 1,5X30 20238
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
190 Kč bez DPH
230 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 095 Kč
–6 %
VERMONT obklad Candy Green 10x30 (1bal=1,2m2) 19109
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
850 Kč bez DPH
1 029 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 095 Kč
–6 %
VERMONT obklad Dawn Grey 10x30 (1bal=1,2m2) 19110
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
850 Kč bez DPH
1 029 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 395 Kč
–6 %
VERMONT obklad Smoke Slate Grey 10x30 (1bal=1,2m2) 19114
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 083 Kč bez DPH
1 311 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 095 Kč
–6 %
VERMONT obklad Woodland Grey 10x30 (1bal=1,2m2) 19112
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
850 Kč bez DPH
1 029 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 095 Kč
–6 %
VERMONT obklad Tea Green 10x30 (1bal=1,2m2) 19107
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
850 Kč bez DPH
1 029 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
995 Kč
–6 %
VERMONT obklad Liquorice Black 10x20 (1bal=1m2) 18919
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
773 Kč bez DPH
935 Kč
Detailní popis produktu

Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY VERMONT 10X30 / 10X20 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 12.19 kg |
| EAN: | 8429919051415 |
| Barva: | Lesk |
| Tloušťka: | 8mm |
| Série: | VERMONT |
| Rozměr: | 10x20 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 12.19kg |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 50 |
| Použití: | Obklad |
| Značky: | FABRESA |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.