AMBRA retro umývadlová skrinka 60,6x82x34,5cm, morený smrek AB6540
Kód: AB6540Súvisiaci tovar
Podrobný popis
AMBRA retro umývadlová skrinka predstavuje kúpeľňový nábytok typu skrinka pod umývadlo. Tento stojaci model s rozmermi 60,6 × 82 × 34,5 cm je vyrobený z masívneho dreva v hnedom dekore morený smrek. Skrinka je vybavená dvierkami a balenie obsahuje úchytku, pričom umývadlo je nutné dokúpiť samostatne.
Špecifikácia:
Typ: skrinka pod umývadlo
Rozmer: 60,6 × 82 × 34,5 cm
Inštalácia: stojaca
Farba/povrch: hnedá / morený smrek
Usporiadanie: dvierka
Súčasť setu: úchytka
Podrobné technické údaje nájdete v parametroch produktu.
Dodatočné parametre
| Kategória: | RETRO KÚPEĽŇOVÝ NÁBYTOK |
|---|---|
| Záruka: | 24 mesiacov |
| Hmotnosť: | 13.5 kg |
| EAN: | 8590913135668 |
| Farba: | Hnedá |
| Dĺžka: | 820mm |
| Šírka: | 606mm |
| Séria: | AMBRA |
| Rozmer: | 60,6x82x34,5 cm |
| Inštalácia: | Na postavenie |
| Hĺbka výrobku: | 345mm mm |
| Balenie: | 1ks |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| Balenie obsahuje: | Úchytka |
| Dekor: | Morený smrek |
| Materiál: | Masív drevo |
| Typ skrinky: | Dvierka |
| Typ umývadla: | Klasické umývadlo |
| Značky: | SAPHO |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.