ARGILE dlažba Ice 10x10 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27576
Kód: 27576Související produkty
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Glacier 6x24,6 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27566
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Ice 6x24,6 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27567
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Sky 10x10 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27579
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Siena 10x10 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27578
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Glacier 10x10 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27575
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Concrete 6x24,6 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27563
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Concrete 10x10 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27572
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Khaki 6x24,6 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27568
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Dark 6x24,6 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27565
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Cacao 10x10 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27571
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Khaki 10x10 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27577
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Dark 10x10 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27574
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Sky 6x24,6 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27570
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Cotto 10x10 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27573
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Cotto 6x24,6 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27564
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
1 595 Kč
–6 %
ARGILE dlažba Siena 6x24,6 (bal=0,5m2) (EQ-4) 27569
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 239 Kč bez DPH
1 499 Kč
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLAD/DLAŽBA ARGILE 10X10 / 6X24,6 |
|---|---|
| Záruka: | 24 měsíců |
| Hmotnost: | 20.46 kg |
| EAN: | 8435404950576 |
| Barva: | Mat |
| Tloušťka: | 9mm |
| Série: | ARGILE |
| Rozměr: | 10x10 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 0.5m2 |
| Hmotnost / m2: | 20.46kg |
| Charakter: | Mrazuvzdorná, Slinutá |
| Materiál: | Keramika |
| Počet ks vbalení: | 50 |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| Značky: | EQUIPE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.