Bidetová sprška retro s hadicí a držákem spršky s vyústěním, zlato 9105
Kód: 9105Související produkty
Detailní popis produktu
- Značka Reitano Rubinetteria
- Objednací kód 9105
- Záruka 24 měsíců
- Hmotnost za mj 0,944 kg
- Instalace Nástěnná
- Barva Zlato
- Materiál Mosaz
- Tvar Retro
Hygienická sprška svou funkčností plně nahrazuje bidet a své využití nalezne zejména v koupelnách, kde prostor nedovoluje instalaci samotného bidetu. Sprška slouží zejména pro osobní hygienu na toaletách, ale uplatnění najde i při péči o domácí zvířata, nebo úklidových prací.
Retro bidetová sprcha s hadicí a držákem sprchy s vyústěním
- délka hadice 120 cm
- proud vody lze zastavit pomocí stop tlačítka
Doporučujeme instalovat s jednocestnou podomítkovou baterií Kirké - KI41Z nebo KI41BZ - viz. příslušenství.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO BIDETOVÉ BATERIE |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.944 kg |
| EAN: | 8590913859847 |
| Barva: | Zlato |
| Instalace: | Nástěnná |
| Styl: | Retro |
| Hloubka výrobku: | 63mm mm |
| Tvar: | Retro |
| Balení: | 1ks |
| Déĺka sprchové hadice: | 1200mm cm |
| Materiál: | Mosaz |
| Značky: | SAPHO |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.