Retro koupelna je elegantní a vkusná …

retro-koupelna-je-elegantni-a-vkusna

Ne všichni si potrpí na nejmodernější doplňky do koupelny. Výrazné kovové vybavení, vířivá vana a trendy osvětlení mohou zastínit zrcadla, vodovodní baterie, vany i koupelnové prvky v retro duchu. Tento styl zvýrazňuje něco zaniklého či bývalého, ale v případě koupelnových doplňků lze počítat s úspěšným návratem minulosti do budoucnosti. Retro stylu nelze upřít vznešenost a magičnost.

Zpátky do 19. století

Zrovna nemusíte budovat koupelnu, jakou mívala vaše babička. Retro vybavení naladí vše na pohádkovou notu. Nic nebude extravagantní a super moderní. Retro koupelna je populárnější než nejnovější modely. Půvabný styl padne novostavbám, starším domům, hotelům, restauracím anebo kavárnám. Můžeme se bavit nejen o návratu do historie, ale také o noblese a eleganci.

Vodovodní baterie a sprchy

Nedílnou součástí koupelny je nejen volně stojící retro vana, ale také stylové vodovodní baterie. V retro duchu si dnes můžete pořídit umyvadlové, vanové, sprchové talíře a celé sety. Určitě si vzpomínáte na růžicové kohoutky, které se s dřívějšími dobami spojují. Pokud nechcete do koupelny vanu, dejte přednost sprchovým koutům s vaničkou. Mnohé potěší bronzové profily, oboustranná instalace i dechberoucí hlavová sprcha. Právě hlavové sprchy jsou jasným symbolem dob dávno minulých, leč nezapomenutých. Dnes si je pořídíte v kulatém či hranatém provedení.

Retro vany jsou stále v kurzu

Jsou to právě retro vany, které nám tuto dobu tak moc připomínají. Volně stojící vana třeba s podlahovým připojením i bez něj či položená na dřevěném podstavci padne do koupelny, kde jsou také vhodné kachličky a obklady. Třešničkou na dortu jsou zrcadla a nábytek, které komfort místnosti jen posílí. Svítidlo na stěnu, rámové zrcadlo, koš na prádlo, židlička i držák na ručníky mají svůj význam.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení