CAPRICE dlažba Loire Border 20x20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20936
Kód: 20936Související produkty
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Loire 20x20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20935
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Loire Corner 20x20 (EQ-21) 20937
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
128 Kč bez DPH
155 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Liberty taupe 20x20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20933
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Saint Tropez 20x20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20941
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Chatelet Border 20X20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20931
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Chatelet 20X20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20930
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 495 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Provence Border 20x20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20939
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
1 161 Kč bez DPH
1 405 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Saint Tropez Border 20x20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20942
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Chatelet Corner 20X20 (EQ-21) 20932
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Saint Tropez Corner 20x20 (EQ-21) 20943
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Taupe 20x20 (EQ-2) (1bal=1m2) 20872
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Provence Corner 20X20 (EQ-21) 20940
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
128 Kč bez DPH
155 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 695 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Burgundy Border 20X20 (EQ-5) (1bal=1m2) 20928
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
1 317 Kč bez DPH
1 593 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
165 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba Burgundy Corner 20X20 (EQ-21) 20929
Na objednávku, dodání cca 4 týdny
128 Kč bez DPH
155 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–42 %
CAPRICE dlažba Grey 20x20 (EQ-2) (1bal=1m2) 20869
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
570 Kč bez DPH
690 Kč
Vystaveno na showroomu
SALECODE:RETRO3:3:%
1 195 Kč
–6 %
CAPRICE dlažba White 20x20 (EQ-2) (1bal=1m2) 20868
Centrální sklad – dodání (3–7) dní
928 Kč bez DPH
1 123 Kč
Detailní popis produktu





| Charakter | Mrazuvzdorná, Slinutá |
|---|---|
| Materiál | Keramika |
| Otěruvzdornost | PEI IV |
| Použití | Dlažba |
| Povrch | Mat |
| Rozměry | 20x20 |
| Tloušťka | 8.5mm |
| Balení obsahuje | 1m2, 25ks |
| Hmotnost za mj | 17,000 kg |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY A DLAŽBY CAPRICE 20X20 |
|---|---|
| Hmotnost: | 17 kg |
| EAN: | 8435081496893 |
| Barva: | Mat |
| Tloušťka: | 8.5mm |
| Série: | CAPRICE |
| Rozměr: | 20x20 cm |
| Balení: | 1ks |
| Balení obsahuje: | 1m2 |
| Hmotnost / m2: | 17.0kg |
| Hodnota protiskluzu: | R9 |
| Charakter: | Mrazuvzdorná, Slinutá |
| Materiál: | Keramika |
| ? Otěruvzdornost: | PEI IV |
| Počet ks vbalení: | 25 |
| Použití: | Dlažba |
| Značky: | EQUIPE |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.