Dlažba Alaplana Balance Cream 120x120 Matt. Rett. (tl.6mm) (3AEABALLPDFA)
Kód: 233424Detailní popis produktu
Dlažba Alaplana Balance Cream o rozměru 120×120 cm v matném provedení je vhodná jako obklad i dlažba. Tento rektifikovaný prvek je určen do interiéru, zejména pro koupelny a kuchyně. Slinutý mrazuvzdorný materiál s dekorem betonu zajišťuje funkčnost v komerčních i bytových prostorech.
Specifikace:
- Rozměr: 120×120 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Tloušťka: 6 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.83 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 6 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 1200 mm |
| Série: | Alaplana Balance |
| Rozměr: | 120 x 120 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 2,88 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 3AEABALLPDFA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.