Dlažba Alaplana Balance White 120x120 Matt. Rett. (tl.6mm) (3AEABALLCDFA)
Kód: 233426Detailní popis produktu
Dlažba Alaplana Balance White v rozměru 120×120 cm disponuje bílým odstínem a matným povrchem s dekorem betonu. Tento mrazuvzdorný slinutý prvek je určen pro interiér, konkrétně do koupelny nebo kuchyně.
Specifikace:
Rozměr: 120×120 cm
Povrch: matný
Rektifikace: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Tloušťka: 6 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 14.83 kg |
| Barva: | Bílá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 6 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 1200 mm |
| Série: | Alaplana Balance |
| Rozměr: | 120 x 120 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 2,88 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 3AEABALLCDFA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.