Dlažba Alaplana Lecco Gris Slipstop 60x60 Rett.
Kód: 240084Detailní popis produktu
Dlažba Alaplana Lecco Gris Slipstop 60x60 Rett. představuje moderní protiskluzovou dlažbu s rozměrem 60 x 60 cm. Tato rektifikovaná dlažba v šedém odstínu s matným povrchem dokonale imituje vzhled kamene. Je vyrobena z mrazuvzdorného slinutého materiálu, což zajišťuje její vysokou odolnost a univerzální použití v interiérech i exteriérech, včetně koupelen, kuchyní, obývacích pokojů a komerčních prostor.
Specifikace
- Rozměr: 60 x 60 cm
- Povrch: Matný
- Barva/odstín: Šedá
- Rektifikace: Ano
- Protiskluz: Ano
- Tloušťka: 1 cm
Podrobné technické údaje naleznete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.15 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Alaplana Lecco |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,42 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použití: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.