Dlažba Alaplana Westlake Miel 30x150 Matt. Rett. (CAN3STRHQDGA)
Kód: 233405Detailní popis produktu
Dlažba Alaplana Westlake Miel 30x150 Matt. Rett. v rozměru 30×149,5 cm v odstínu Miel disponuje matným povrchem. Tento mrazuvzdorný prvek s estetickým vzhledem dřeva je určen pro interiér i komerční prostory. Vhodné uplatnění najde v obývacím pokoji nebo kuchyni.
Specifikace:
Rozměr: 30×149,5 cm
Povrch: matný
Rektifikace: ano
Mrazuvzdornost: ano
Protiskluz: R10
Otěruvzdornost: PEI4
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
V případě velkoformátové dlažby bude připočítána aktuální cena speciální transportní palety.
Po objednání zboží Vás budeme kontaktovat.
Nelze vyzvednout u nás osobně v Praze, pouze ve skladu dodavatele.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.87 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 1495 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Rozměr: | 30 x 149 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,35 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Otěruvzdornost PEI4, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ano |
| Kód dodavatele: | CAN3STRHQDGA |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.