Dlažba Aleluia Ceramicas Alpe Anthracite 26,7x41,6 (3158)
Kód: 13099Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 13.13 kg |
| Barva: | Antracitová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 7.7 mm |
| Délka: | 416 mm |
| Šířka: | 267 mm |
| Série: | Aleluia Ceramicas Alpe |
| Rozměr: | 26.7 x 41.6 x 0.77 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Beton |
| Materiál: | Interiérový obklad - bílý střep |
| Použití: | Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 3158 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.