Dlažba Aparici Rug Grey 50x100 Nat. Rett.
Kód: 216794Detailní popis produktu
Dlažba Aparici Rug Grey o rozměru 49,75×99,55 cm disponuje matným povrchem. Tento mrazuvzdorný slinutý prvek je určen pro využití v interiéru a komerčních prostorách jako dlažba i obklad. Rektifikované hrany umožňují precizní pokládku s minimální spárou.
Specifikace:
- Rozměr: 49,75×99,55 cm
- Povrch: matný
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10
- Tloušťka: 10 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.95 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 995.5 mm |
| Šířka: | 497.5 mm |
| Série: | Aparici Rug |
| Rozměr: | 49.75 x 99.55 x 1 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,486 m² |
| Estetický vzhled: | Vzory |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | 3D efekt, Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.