Dlažba Aparici Zest Siena Non-Slip 50x100
Kód: 216057Detailní popis produktu
Dlažba Aparici Zest Siena Non-Slip o rozměru 50×100 cm se vyznačuje estetickým vzhledem kamene. Tento mrazuvzdorný slinutý materiál je vhodný pro venkovní použití a plochy vyžadující protiskluzovou úpravu.
Specifikace:
- Rozměr: 50×100 cm
- Rektifikace: Ne
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 10 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 22.96 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Hrubší |
| Tloušťka: | 10 mm |
| Délka: | 1000 mm |
| Šířka: | 500 mm |
| Série: | Aparici Zest |
| Rozměr: | 50 x 100 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,5 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11 |
| Velkoformát: | Ne |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.