Dlažba Ape Ama Grigio 60x120 Matt. Rett. (A039070)
Kód: 233549Detailní popis produktu
Dlažba Ape Ama Grigio se vyznačuje moderním designem s estetickým vzhledem betonu. Tento obdélníkový obklad a dlažba v rozměru 60×120 cm nabízí šedý odstín Grigio a matný povrch. Mrazuvzdorný slinutý materiál je určen pro použití v interiéru, zejména v koupelně nebo kuchyni. Díky rektifikovaným hranám umožňuje pokládku s minimální spárou.
Specifikace
- Rozměr: 60×120 cm
- Povrch: matný
- Barva/odstín: šedá (Grigio)
- Rektifikace: ano
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: R10
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 20.76 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 8.8 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Ama |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Beton |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A039070 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.