Dlažba APE Arka Cotto 11,6X11,6 (A045084)
Kód: 233867Detailní popis produktu
Dlažba APE Arka Cotto 11,6x11,6 cm vyniká svým specifickým odstínem cotto a lesklým povrchem. Tento produkt ze série APE Arka od výrobce APE je urĉen k použití jako dlažba i obklad. Díky mrazuvzdornému slinutému materiálu je vhodný do interiéru i komerĉních prostor. Ćtvercový formát o rozměru 11,6x11,6 cm dodává prostoru tradiĉní vzhled.
Specifikace:
- Rozměr: 11,6x11,6 cm
- Povrch: lesklý
- Barva/odstín: cotto
- Rektifikace: Ne
- Mrazuvzdornost: Ano
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | INTERIEROVÁ DLAŽBA |
|---|---|
| Hmotnost: | 25.96 kg |
| Barva: | Cihlová |
| Povrch: | Lesklý |
| Délka: | 116 mm |
| Šířka: | 116 mm |
| Série: | APE Arka |
| Rozměr: | 11.6 x 11.6 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,51 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A045084 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.