Dlažba Ape Delight Blue 13,8x13,8
Kód: 25869Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | VONKAJŠIE DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnosť: | 18.2 kg |
| Farba: | Modrá |
| Povrch: | Hrubší |
| Hrúbka: | 7.3 mm |
| Dĺžka: | 138 mm |
| Šírka: | 138 mm |
| Séria: | APE Delight |
| Rozmer: | 13.8 x 13.8 x 0.73 |
| Tvar: | Štvorec |
| Balenie: | 0,5 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A035188 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.