APE Eternia Antic Neutro 20x20 (1. jakost)
Kód: 15210Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | OBKLADY DO KUCHYNĚ |
|---|---|
| Hmotnost: | 17.17 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Série: | APE Eternia |
| Rozměr: | 20 x 20 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné |
| Materiál: | Interiérová dlažba - červený střep |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Otěruvzdornost PEI3 |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A016967 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.