Dlažba APE Imperial Brown Honed 60x120 Lapp. Rett. (A044700)
Kód: 240217Detailní popis produktu
Dlažba APE Imperial Brown Honed 60x120 Lapp. Rett. je elegantní dlažba o rozměrech 60x120 cm. Tato dlažba v hnědé barvě má lapovaný povrch a vzhled mramoru. Je mrazuvzdorná a rektifikovaná. Je vhodná do interiéru i komerčních prostor, kde může sloužit jako dlažba nebo obklad.
Specifikace
- Rozměr: 60 x 120 cm
- Povrch: Lapovaný
- Barva/odstín: Hnědá
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Tloušťka: 0.88 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.83 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Lapovaný |
| Tloušťka: | 8.8 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | APE Imperial Brown |
| Rozměr: | 60 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A044700 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.