Dlažba APE Oxford Oxford Slate C1 33x66,5 (A033690)
Kód: 30077Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 23.8 kg |
| Povrch: | Matný |
| Délka: | 665 mm |
| Šířka: | 330 mm |
| Série: | APE Oxford |
| Rozměr: | 33 x 66 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,10002 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A033690 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.