Dlažba APE Wabi Sabi Sabi Noce 75x75 Rett. (A034040)
Kód: 30142Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 15.3 kg |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 10.5 mm |
| Délka: | 750 mm |
| Šířka: | 750 mm |
| Série: | APE Wabi Sabi |
| Rozměr: | 75 x 75 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,69 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Garáž, Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | A034040 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.