Dlažba Ascot Signature Stone Mosaico Mix Dark 30x30 Nat. (02DSSM70)
Kód: 215130Detailní popis produktu
DlaŹba Ascot Signature Stone Mosaico Mix Dark o rozmęru 30×30 cm. Produkt v hnędé a šedé barvę je urĉen pro interiér, konkrétnę pro koupelny a kuchynę.
Specifikace:
- Rozmęr: 30×30 cm
- Rektifikace: Ne
- Mrazuvzdornost: Ano
- Tloušťka: 9 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| Barva: | Šedá, Hnědá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | Ascot Signature Stone |
| Rozměr: | 30 x 30 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 4 ks |
| Estetický vzhled: | Mozaika |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba, Mozaika |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 02DSSM70 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.