Dlažba Ascot Stone Valley Sale 60x120 Nat. Rett. (02SV12610RS)
Kód: 215188Detailní popis produktu
Dlažba Ascot Stone Valley Sale o rozměru 59,5×119,2 cm v bílé barvě imituje vzhled kamene. Tento mrazuvzdorný prvek je vhodný pro použití jako dlažba i obklad v interiéru, například v koupelně nebo kuchyni.
Specifikace:
- Rozměr: 59,5×119,2 cm
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R10 A+B
- Tloušťka: 9 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.65 kg |
| Barva: | Bílá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 1192 mm |
| Šířka: | 595 mm |
| Série: | Ascot Stone Valley |
| Rozměr: | 59.5 x 119.2 x 0.9 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 02SV12610RS |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.