Dlažba Bottega Angel Heart Hexagon Almond 30x40 Luc. Rett. (B70885)
Kód: 193009Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | INTERIEROVÁ DLAŽBA |
|---|---|
| Hmotnosť: | 20.83 kg |
| Farba: | Béžová, Bílá |
| Povrch: | Leštěný |
| Hrúbka: | 8.5 mm |
| Dĺžka: | 400 mm |
| Šírka: | 300 mm |
| Séria: | Bottega Tiles Angel Heart |
| Rozmer: | 30 x 40 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran), Rhombus (Kosočtverec) |
| Balenie: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor |
| Použitie: | Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | B70885 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.