Dlažba Bottega Glamour Mosaico ONICE GREY 30x30 Mat. Rett. (B71150)
Kód: 192539Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | DLAŽBA DO KOMERČNÍCH PROSTOR |
|---|---|
| Hmotnost: | 19.19 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Hrubší |
| Tloušťka: | 8.5 mm |
| Délka: | 300 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | Bottega Glamour |
| Rozměr: | 30 x 30 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,99 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor |
| Použití: | Mozaika |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | B71150 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.