Dlažba Bottega Glamour Pinwheel ONICE BLUE 25,2x29,2 Mat. Rett. (B71192)
Kód: 192534Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HEXAGONY NA DLAŽBU |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.97 kg |
| Barva: | Modrá, Hnědá, Bílá |
| Povrch: | Hrubší |
| Tloušťka: | 8.5 mm |
| Délka: | 292 mm |
| Šířka: | 252 mm |
| Série: | Bottega Glamour |
| Rozměr: | 25.2 x 29.2 x 0.85 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran) |
| Balení: | 0,29 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor |
| Použití: | Mozaika |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | B71192 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.