Dlažba Bottega Glamour Pinwheel ONICE CHRYSTAL 25,2x29,2 Mat. Rett. (B71193)
Kód: 192569Detailní popis produktu
Dlažba Bottega Glamour Pinwheel ONICE CHRYSTAL je hexagonální dlažba série Bottega Glamour. Disponuje rozměry 25.2 x 29.2 cm a matným povrchem. Je k dispozici v barvách bílá, béžová a šedá a nabízí estetický vzhled mramoru. Tato dlažba je vhodná pro použití v interiérech a komerčních prostorech.
Specifikace
- Rozměr: 25.2 x 29.2 cm
- Povrch: Matný
- Barva/odstín: Bílá, Béžová, Šedá
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Mrazuvzdorná
- Protiskluz: R10, A+B
- Tloušťka: 0.85 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | HEXAGONY NA DLAŽBU |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.97 kg |
| Barva: | Šedá, Béžová, Bílá |
| Povrch: | Hrubší |
| Tloušťka: | 8.5 mm |
| Délka: | 292 mm |
| Šířka: | 252 mm |
| Série: | Bottega Glamour |
| Rozměr: | 25.2 x 29.2 x 0.85 |
| Tvar: | Hexagon (Šestihran) |
| Balení: | 0,29 m² |
| Estetický vzhled: | Mramor |
| Použití: | Mozaika |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | B71193 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.