Dlažba Bottega Glamour Pinwheel ONICE WHITE 25,2x29,2 Mat. Rett. (B71197)
Code: 192548Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | HEXAGONS FOR FLOOR TILE |
|---|---|
| Weight: | 18.97 kg |
| Color: | Šedá, Bílá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 8.5 mm |
| Length: | 292 mm |
| Width: | 252 mm |
| Series: | Bottega Glamour |
| Dimension: | 25.2 x 29.2 x 0.85 |
| Face: | Hexagon (Šestihran) |
| Packaging: | 0,29 m² |
| Aesthetic appearance: | Mramor |
| Use: | Mozaika |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | B71197 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |