Dlažba Deceram Outdoor DOJ Wood Brown 30x120 Rett. (tl. 20mm) (ARI6)
Kód: 113070Detailní popis produktu
Dlažba Deceram Outdoor DOJ Wood Brown 30x120 je elegantní venkovní dlažba o tloušťce 20 mm, která svým vzhledem imituje přírodní dřevo. Díky svému rozměru 30 x 120 cm a hnědému odstínu s hrubým povrchem přináší moderní a zároveň útulný prvek na váš balkon či terasu.
Specifikace:
Rozměr: 30 x 120 cm
Povrch: Hrubý
Barva/odstín: Hnědá
Rektifikace: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R11, A+B+C
Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 43.06 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | Deceram Outdoor DOJ Wood |
| Rozměr: | 30 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Komerční prostory, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | ARI6 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.