Dlažba Deceram Outdoor Island Beige 30x120 Rett. (tl. 20mm) (BGL2)
Kód: 59505Detailní popis produktu
Dlažba Deceram Outdoor Island Beige 30x120 Rett. je venkovní dlažba o tloušťce 20 mm. S rozměry 30 x 120 cm a béžovým odstínem s hrubým povrchem dokonale imituje vzhled dřeva. Je navržena pro použití v exteriéru.
Specifikace
- Rozměr: 30 x 120 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Béžová
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 45.83 kg |
| Barva: | Béžová |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | Deceram Outdoor DOJ Wood |
| Rozměr: | 30 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | BGL2 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.