Dlažba Del Conca Anversa HAV209 120x120 Rett. (tl.20mm) (RAV09R)
Kód: 236878Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Anversa HAV209 je vysoce kvalitní venkovní dlažba o tloušťce 20 mm. Tato dlažba v rozměru 120 x 120 cm se vyznačuje hnědým odstínem a hrubým povrchem.
Specifikace
- Rozměr: 120 x 120 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Hnědá
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11, A+B+C
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 47.01 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 1200 mm |
| Série: | Del Conca Anversa |
| Rozměr: | 120 x 120 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,44 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | RAV09R |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.