Dlažba Del Conca Da Vinci HDV209 60x60 (tl. 20mm) (S9DV09P1F)
Kód: 71642Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Da Vinci HDV209 60x60 je kvalitní venkovní dlažba s tloušťkou 20 mm, která zaujme svými rozměry 60 x 60 cm. Tato hnědá dlažba s hrubým povrchem nabízí estetický vzhled imitující dřevo.
Specifikace
- Rozměr: 60 x 60 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Hnědá
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11, A+B+C
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 88.89 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Del Conca Da Vinci |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,36 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Exteriér, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | S9DV09P1F |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.