Dlažba Del Conca Monteverde HMN205 Key West Grigio 40x120 Rett. (tl. 20mm) (SDMN05R)
Kód: 236943Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Monteverde HMN205 Key West Grigio je venkovní dlažba 20 mm s estetickým vzhledem dřeva. Tato venkovní dlažba o rozměru 40 x 120 cm se vyznačuje šedým odstínem a hrubým povrchem, který zajišťuje bezpečný pohyb v exteriéru. Díky tloušťce 2 cm je vhodná pro pokládku na terasy, k bazénům nebo na zahradní chodníky. Materiál je mrazuvzdorný slinutý, což zaručuje jeho vysokou odolnost v náročných venkovních podmínkách.
Specifikace
- Rozměr: 40 x 120 cm
- Povrch: hrubý
- Barva/odstín: šedá
- Rektifikace: ano
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: R11 (A+B+C)
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 41.67 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Série: | Del Conca Monteverde |
| Rozměr: | 40 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,48 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | SDMN05R |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.