Dlažba Del Conca Natural HWE206 40x120 Rett. (tl. 20mm) (SDWE06R)
Kód: 236886Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Natural HWE206 je venkovní dlažba o tloušťce 20 mm. S rozměry 40 x 120 cm, hnědým odstínem a hrubým povrchem nabízí estetický vzhled dřeva. Je navržena pro exteriérové použití, kde vynikne její odolnost a protiskluzové vlastnosti.
Specifikace:
Rozměr: 40 x 120 cm
Povrch: Hrubý
Barva/odstín: Hnědá
Rektifikace: Ano
Mrazuvzdornost: Ano
Protiskluz: R11, A+B+C
Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 44.79 kg |
| Barva: | Hnědá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 1200 mm |
| Šířka: | 400 mm |
| Série: | Del Conca 20mm |
| Rozměr: | 40 x 120 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 0,48 m² |
| Estetický vzhled: | Dřevo |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | SDWE06R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.