Dlažba Del Conca Soul HSU208 Nero 60x60 Rett. (tl. 20mm) (S9SU08R)
Kód: 34950Detailní popis produktu
Dlažba Del Conca Soul HSU208 Nero je kvalitní venkovní dlažba o tloušťce 20 mm, která vyniká svým rozměrem 60 x 60 cm a hrubým povrchem. Její černý odstín a vzhled imitující kámen dodají exteriérovým prostorům moderní vzhled. Tato dlažba je navržena pro dlouhou životnost a vysokou odolnost v náročných venkovních podmínkách.
Specifikace
- Rozměr: 60 x 60 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Černá
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 43.06 kg |
| Barva: | Černá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Del Conca HSU2 Soul |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,72 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použití: | 2 cm dlažba, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ano |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Balkon, Bazén, Chodník, Exteriér, Komerční prostory, Pergola, Terasa, Zahrada |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | S9SU08R |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.