Dlažba Ecoceramic Museum Dark 60x60 Rett. (M16)
Kód: 13878Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 30.5 kg |
| Barva: | Lesklý, Černá |
| Povrch: | Lesklý |
| Tloušťka: | 10.3 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 600 mm |
| Série: | Ecoceramic Museum |
| Rozměr: | 60 x 60 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1,48 m² |
| Estetický vzhled: | Jednobarevné, Mramor |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Obývací pokoj |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | M16 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.