Dlažba EdimaxAstor Sands Ivory 120x120 Lux Rett
Kód: 23992Podrobný popis
Popis produktu nie je dostupný
Dodatočné parametre
| Kategória: | INTERIEROVÁ DLAŽBA |
|---|---|
| Hmotnosť: | 22.22 kg |
| Farba: | Béžová |
| Povrch: | Lesklý |
| Hrúbka: | 10 mm |
| Dĺžka: | 1200 mm |
| Šírka: | 1200 mm |
| Séria: | EdimaxAstor Sands |
| Rozmer: | 120 x 120 |
| Balenie: | 2,88 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Písek |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použitie: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 431AZ7 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Len registrovaní používatelia môžu pridávať príspevky. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.