Dlažba El Barco Creta Blue 20x20
Kód: 237967Detailní popis produktu
Dlažba El Barco Creta Blue 20 × 20 cm v modrém odstínu věrně imituje vzhled kamene a cihly. Tento čtvercový prvek o rozměru 20 × 20 cm disponuje hrubým povrchem s vysokou protiskluzností R11. Materiál je mrazuvzdorný a slinutý, což umožňuje použití v interiéru koupelny nebo kuchyně. S tloušťkou 0,74 cm zajišťuje potřebnou odolnost pro běžný provoz.
Specifikace
- Rozměř: 20 × 20 cm
- Barva/odstín: modrá
- Rektifikace: ne
- Mrazuvzdornost: ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 0,74 cm
Podrobné technické ùdaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 17.1 kg |
| Barva: | Modrá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 7.4 mm |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Série: | El Barco Creta |
| Rozměr: | 20 x 20 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Cihla |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý |
| Použití: | Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Určení: | Interiér, Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.