Dlažba Gardenia Oxide Aluminum 80x80 Rett. (tl. 20mm) (G0069350)
Kód: 238686Detailní popis produktu
Dlažba Gardenia Oxide Aluminum je robustní venkovní dlažba o tloušťce 20 mm. S rozměrem 80 x 80 cm, šedým odstínem a hrubým povrchem přináší moderní vzhled do exteriérových prostor.
Produkt je mrazuvzdorný a rektifikovaný, což umožňuje precizní pokládku. Protiskluzová úprava R11 a protiskluznost na bosou nohu A+B+C zajišťuje vysokou bezpečnost.
Specifikace
- Rozměr: 80 x 80 cm
- Povrch: Hrubý
- Barva/odstín: Šedá
- Rektifikace: Ano
- Mrazuvzdornost: Ano
- Protiskluz: R11
- Tloušťka: 20 mm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 44 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Hrubý |
| Tloušťka: | 20 mm |
| Délka: | 800 mm |
| Šířka: | 800 mm |
| Série: | Gradenia Oxide |
| Rozměr: | 80 x 80 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 0,64 m² |
| Estetický vzhled: | Beton, Kov |
| Použití: | Obklad, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R11, Protiskluznost na bosou nohu A+B+C |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | G0069350 |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.