Dlažba Grazia Old England Ottagono Chester 20x20 (OEO3)
Kód: 17359Související produkty
Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO DLAŽBA OLD ENGLAND 20X20 |
|---|---|
| Hmotnost: | 18.83 kg |
| Barva: | Vínová, Cihlová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 8 mm |
| Délka: | 200 mm |
| Šířka: | 200 mm |
| Série: | Grazia Old England |
| Rozměr: | 20 x 20 |
| Tvar: | Octagon (Osmihran) |
| Balení: | 1,1525 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen, Jednobarevné |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Dlažba, Obklad, Protiskluz |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10 |
| Určení: | Koupelna, Kuchyně |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | OEO3 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.