Dlažba Gres Aragón Antic Decorado Cuero 33x33
Code: 65801Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 32.66 kg |
| Color: | Cihlová |
| Surface: | Matný |
| Thickness: | 16 mm |
| Length: | 325 mm |
| Width: | 325 mm |
| Series: | Gres Aragon Antic |
| Dimension: | 32.5 x 32.5 x 1.6 |
| Face: | Čtverec |
| Packaging: | 0,666 m² |
| Aesthetic appearance: | Cihla |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Use: | Dekor, Dlažba |
| Rektifikovaný materiál: | Ne |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Bazén, Exteriér, Interiér, Kuchyně, Obývací pokoj, Pergola, Předsíň, Schody, Terasa |
| Large format: | Ne |
| Vendor code: | 902896 |