Dlažba Gres Aragón Antic Peldano Redondeado Cuero 33x33 - schodovka (902891)
Kód: 65796Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | NEZAŘAZENÉ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 4.4 kg |
| Barva: | Cihlová |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 18 mm |
| Délka: | 330 mm |
| Šířka: | 325 mm |
| Série: | Gres Aragon Antic |
| Rozměr: | 32.5 x 33 x 1.8 |
| Tvar: | Čtverec |
| Balení: | 1 ks |
| Estetický vzhled: | Cihla |
| Materiál: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Použití: | Schodovky |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Specifikace: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Bazén, Pergola, Schody, Terasa |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | 902891 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.