Dlažba La Fenice Core Silver 30x60 Rett.
Code: 69102Product detailed description
No product's description available
Additional parameters
| Category: | OUTDOOR FLOOR TILES |
|---|---|
| Weight: | 20.14 kg |
| Color: | Šedá |
| Surface: | Hrubší |
| Thickness: | 9.5 mm |
| Length: | 600 mm |
| Width: | 300 mm |
| Series: | La Fenice Core |
| Dimension: | 30 x 60 |
| Face: | Obdélník |
| Packaging: | 1,44 m² |
| Aesthetic appearance: | Kámen |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
| Use: | Dlažba, Obklad |
| Rektifikovaný materiál: | Ano |
| Reduced quality: | No |
| Specifications: | Protiskluz R10, Protiskluznost na bosou nohu A+B |
| Určení: | Exteriér, Interiér, Obývací pokoj |
| Large format: | Ne |