Dlažba Marca Corona Motif Extra C.Gold Batt.60 Reflex 7,2x60 (E425)
Kód: 19960Detailní popis produktu
Popis produktu není dostupný
Doplňkové parametry
| Kategorie: | RETRO OBKLADY A DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.45 kg |
| Barva: | Zlatá |
| Povrch: | Leštěný |
| Tloušťka: | 9 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 72 mm |
| Série: | Marca Corona Motif Extra |
| Rozměr: | 7.2 x 60 x 0.9 |
| Balení: | 7,2 bm |
| Estetický vzhled: | Mramor, Luxusní zboží |
| Použití: | Jiné |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ne |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér |
| Velkoformát: | Ne |
| Kód dodavatele: | E425 |
| Material: | Interiérový obklad - bílý střep |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.