Dlažba Navarti Levin Pearl 30x60 Matt. Rett.
Kód: 239116Detailní popis produktu
Dlažba Navarti Levin Pearl o rozměru 30 x 60 cm v šedém odstínu nabízí matný povrch s estetickým vzhledem kamene. Tato dlažba je určena pro interiér a komerční prostory. Je rektifikovaná, což umožňuje pokládku s minimální spárou.
Specifikace
Rozměr: 30 x 60 cm
Povrch: Matný
Barva/odstín: Šedá
Rektifikace: Ano
Tloušťka: 0.95 cm
Podrobné technické údaje najdete v parametrech produktu.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | VENKOVNÍ DLAŽBY |
|---|---|
| Hmotnost: | 21.85 kg |
| Barva: | Šedá |
| Povrch: | Matný |
| Tloušťka: | 9.5 mm |
| Délka: | 600 mm |
| Šířka: | 300 mm |
| Série: | Navarti Levin |
| Rozměr: | 30 x 60 |
| Tvar: | Obdélník |
| Balení: | 1,08 m² |
| Estetický vzhled: | Kámen |
| Použití: | Dlažba, Obklad |
| ? Rektifikovaný materiál: | Ano |
| ? Snížená jakost: | Ne |
| Určení: | Interiér, Komerční prostory, Koupelna, Kuchyně, Obývací pokoj, Předsíň |
| Velkoformát: | Ne |
| Material: | Mrazuvzdorný slinutý - probarvený střep |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.